אוכל מומלץ לגורים

מזון לגורים
כמו שבני האדם הם שונים, כך גם כלבים יהיו שונים זה מזה. לכן חשוב להתאים לגור כלב אוכל מומלץ לגורי כלבים שמכיל כמויות מאוזנות של חלבון ושומן שמתאימות לגילו, לשלב ההתפתחותי שלו ולמצבו הפיזי. גור עסוק בגדילה ולכן הוא זקוק לאנרגיה על מנת להתפתח כמו שצריך. הוא זקוק במידה גדולה יותר לחלבון ושומן מאשר כלב בוגר, וזאת הסיבה שגורים נהנים ממזון מיוחד ועשיר.

מזון לגורים מגזע קטן                                                                                         
כלבים שהם מגזע קטן יזדקקו לאוכל לגורים בגודל זעיר כדי לא להקשות על הלעיסה שלהם. במזון זה יש יותר חלבון, מה שמספק להם את האנרגיה לנמרצות שלהם, לרוב יותר מהכלבים הגדולים. לכלבים מעל שישה קילו מומלץ לקחת מזון לכלב בגודל בינוני, משום שעלולה להיות להם נטייה לסבול מבעיית אבנית. אוכל מומלץ לגורים בגודל גדול יצריך מהם לעיסה יותר מסיבית והשיניים יאלצו להתחכך וכך פחות ייצרו אבנית.

מזון לגורים מגזע גדול                                                                                            
מזון המיועד לגורים שמכיל את כל הרכיבים החשובים הוא קריטי עבור איכות החיים שלהם בהמשך. כלבים שהם מגזע יחסית גדול עלולים בשל משקלם לפתח בעיות מפרקים, לכן במזונות לגור מגזע גדול שגדל במהירות, יש תוספת של חומרים שמיועדים להגיע ישר למפרק ולסייע לסחוס. מזון מיוחד לגור מגזע גדול יאט את הגדילה שלו ויבקר אותה, כך שהפגיעה בשלד ובמפרקים תהייה מינימלית.

מזונות על בסיס עוף או סלמון                                                                      
בדרך כלל, מזון גורים מתבסס על עוף אך בהחלט יש כלבים שפשוט יגיבו לא טוב לעוף ועלולים לפתח אלרגיה. אלרגיה לסוג של אוכל, היא תופעה שכיחה אצל כלבים ויכולה להופיע גם אחרי שנים. היא תבוא לידי ביטוי בגרודים, אדמומיות, דלקות אוזניים ועוד. במצבים כאלה יש לצרוך מזון על בסיס דגים, שהוא גם טעים ומכיל בתוכו רכיבים חשובים.  

מחפשים אוכל לגורים מומלץ במיוחד? אצלנו ב- יוגי בר תהנו ממבחר של אוכל גורים משובח  לחיית המחמד שלכם. יוגי-בר דואגת לספק מגוון רחב של מזון איכותי לגורים וכלבים בוגרים תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים ובמחירים אטרקטיביים.
x

#{title}

#{text}

#{price}