קולר נגד קרציות סרסטו

למה קולר נגד קרציות ופרעושים מומלץ?
קולר נגד קרציות ופרעושים סרסטו הוא הקולר שימנע מפרעושים וקרציות להגיע לפרווה של בעל החיים שלכם ויספק לו הגנה לתקופה ארוכה. להבדיל משאר המוצרים שקיימים היום בשוק, קולר קרציות ופרעושים יספק הגנה מלאה לא רק בשלב ההדבקה בטפילים, אלא גם ימנע את הגעתם, הקולר ישחרר חומר פעיל ובמינון מצומצם, לאורך כל התקופה שהוא על צוואר, מה שיבטיח יעילות ארוכת טווח וימנע את הצורך בתדירות גבוהה של טיפולים.

קולר נגד קרציות הסרסטו הוא נטול ריח, עמיד במים ומאוד יעיל ונוח להפעלה והוא הדרך שתבטיח לחיות המחמד שלכם להישאר נקיים מכל הפרעושים והקרציות בעונות, בהן יש יותר נטייה לסבול מטפילים, לרבות באביב ובקיץ.
 
החשיבות בשימוש קולר קרציות לחתולים וכלבים                                                                     
יש שחושבים שקרציות ופרעושים הם בעיקר טפילים שמציקים, אך מדובר בנזק בריאותי גדול מזה שעלול להיגרם לכלב או לחתול. קרציות נמצאות בכל מקום, בדשא, בפארק או בכל שטח פתוח ולא צריך הרבה על מנת שאלה יפלשו לפרווה של החיה וינסו למצוץ את דמה. כך למעשה הם עלולים להעביר מחלות קשות, ממש זמן קצר לאחר הנשיכה, מה שעלול אף לסכן את חייה. זאת הסיבה שחשוב שהחיה שלכם תהיה מוגנת באמצעות, קולר קרציות סרסטו שהוא אמין ויעניק לה הגנה קבועה ואיכותית.   
 
היתרונות והשימוש בקולר נגד קרציות seresto                                                               
יש היום בשוק כמה שיטות למנוע מהפרעושים והקרציות להיצמד לעורן של החיות שלכן. יש טבליות וכל מיני טיפולים ממוקדים, אך קולר לכלב נגד קרציות ופרעושים היא השיטה היעילה באמת שמחזיקה לאורך זמן, שחוסכת מכם התעסקות בשיטות קצרות טווח. הקולר ימצא על החיה כל הזמן וידאג שהיא תקבל את ההגנה המקסימלית.
 
כיצד עובד קולר סרסטו?                                                                                     
הקולר מכיל שני רכיבים, הראשון הוא ה-אימידקלופריד– כימיקל שפועל על מערכת העצבים של הטפיל באמצעות כמות רעל נמוכה ליונק. המרכיב השני הוא הפלומתרין שהוא חומר שעושים בו שימוש וטרינרים כתרופה למניעה של טפילים של בע"ח. קולר קרציות ופרעושים סרסטו משחרר למשך שמונה חודשים מינון מבוקר של חומר על הפרווה, שלא חודר לתוך מערכת הדם שלה.
 
קולר נגד קרציות ופרעושים סרסטו מחיר                                                                          
מאחר ומדובר בקולר יעיל לאורך זמן ושחוסך לכם בכל אמצעי טיפול אחר נגד פרעושים וקרציות, בחירה זו תהייה משתלמת ביותר. קולר נגד קרציות מחירו פחות או יותר כמו טיפול באמפולה אחת, כשלרוב נאלץ לרכוש כמה אמפולות בעונה הקשה. לכן אין ספק שקולר נגד קרציות סרסטו הוא מוצר שווה, יעיל ומשתלם במיוחד. 

אצלנו ב- יוגי בר תיהנו לפני הכל מחוויית רכישה נעימה במיוחד. יוגי-בר עושה מאמץ לספק לכם מגוון מוצרים ומזון לבעלי חיים תוך כדי עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות ובמחירים שפויים ואטרקטיביים. אצלנו תמצאו 'קולר סרסטו' שיספק לחיית המחמד שלכם הגנה מושלמת מקרציות ופרעושים ולכם, בעיקר הרבה שקט!
x

#{title}

#{text}

#{price}