קולר סרסטו 


קולר נגד קרציות ופרעושים סרסטו במחיר שפוי ומשתלם
 
אנו במשפחת יוגי-בר עושים כל מאמץ על מנת להביא לכם את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר לחיות המחמד, החל במזונות, דרך ציוד לפינוק ואילוף, ועד לתכשירים נגד פרעושים וקרציות. כידוע, כלבים וחתולים נוטים לסבול מעת לעת מיצורים קטנים אלו המוצצים את דמם ועלולים לגרום לתגובות אלרגיות ולתחלואה, הן בחיות עצמן והן בבני האדם בעליהן. על כן, אנו מציעים גם בתחום זה מוצרים איכותיים, חזקים ואמינים, ביניהם בולט קולר נגד קרציות ופרעושים סרסטו במחיר הוגן ומשתלם.
        ליצירת קשר לחצו כאן 054-2460525
        לצפיה במוצרים לחצו כאן

כמה מילים על פרעושים וקרציות בכלבים וחתולים
 
כמעט כל בעל כלב וחתול מכיר את התופעה המעיקה, הנוטה להתגבר בימים החמים ובעיקר בבתים צמודי קרקע. בתחילה מופיעים פרטים בודדים של פרעושים וקרציות, אותם ניתן לזהות על החתול ובעיקר על הכלב, ולאחר מכן הם מתחילים להיראות גם על הדק בחצר, במקומות המרבץ של בעלי החיים ומכאן קצרה הדרך אל הבית.
 
אין ספק שמדובר במטרד רציני. הפרעושים למשל, מייצרים עקיצה כואבת למדי הכרוכה במציצת דם ונוצרת תגובה מקומית של החתול או הכלב, אשר יכולה להגיע בהמשך עד כדי אדמומיות, פציעות ואובדן שיער. הלב נשבר למראה ידידינו על ארבע המייללים, מלקקים ופוצעים את עצמם, ועד מהרה היצורים הזעירים גם מתחילים לעקוץ אותנו, הבעלים. מעבר לכך, חשוב לדעת כי מכת פרעושים אף יכולה לגרום לתחלואה לא פשוטה, בעיקר בחתולים, ובמקרים מסוימים גם למות החיה.
 
גם על הקרציות נדמה שלא צריך להכביר במילים, והן נפוצות יותר בכלבים. מלבד הגועל שמעוררת חיה מוצצת דם זו, היא גם עלולה להעביר מחלה לא פשוטה בשם קדחת הקרציות בכלבים. יתר על כן, ישנן גם מחלות העוברות דרך הקרציות לבני אדם, וברור שיש לטפל בבעיה בהקדם. אחד הפתרונות הטובים ביותר למניעה מוקדמת וטיפול הינו קולר סרסטו.
 
קולר מעולה נגד קרציות ופרעושים
 
קולר נגד קרציות seresto יעיל גם נגד פרעושים ונחשב לאחד המוצרים האמינים והמובילים בשוק. אמנם, מחירו אינו זול אך גם לא יקר מידי, ואם תעשו על קולר סרסטו השוואת מחירים תגלו שביוגי-בר מציעים מחיר שפוי והוגן, העומד על כ- 175 ₪ בלבד (משתנה מעט ממוצר למוצר). והיתרון הגדול הוא שאתם מקבלים שמונה חדשים מלאים ללא פרעושים וקרציות.
 
לפרטים נוספים והזמנות
 
הזמנת קולר נגד קרציות ופרעושים סרסטו במחיר הוגן ומשתלם אפשרית כבר עכשיו דרך האתר שלנו. אם הנכם מעוניינים בפרטים נוספים או בביצוע הזמנה טלפונית, נשמח לעזור לכם בטלפונים 054-2460525 או 03-5714112.
 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}