קולר נגד פרעושים וקרציות לחתולים​

קולר לחתול נגד פרעושים
 
אמנם, יחסית לכלבים חתולים הם יצורים יותר נקיים, המשקיעים זמן רב בליקוק וטיפוח, ולכן גם סובלים פחות מבעיות של פרעושים וקרציות. יחד עם זאת, מובן שחתולים אינם חסינים בפני חתולים וכל בעל חתול יודע שהמכה בהחלט יכולה להכות, ובעיקר בעונה החמה. את הפתרון לבעיה זו מעניק קולר לחתול נגד פרעושים שגם דוחה וקוטל קרציות, כפי שניתן להזמין כבר עכשיו מאתר של יוגי-בר.
 
        ליצירת קשר לחצו כאן 054-2460525
        לצפיה במוצרים לחצו כאן

כיצד עוזר קולר נגד פרעושים
 
ראשית, חשוב לדעת שבשוק קיימים מספר מותגים המציעים קולר לחתולים נגד פרעושים. קולרים אלו נבדלים במספר פרמטרים, כגון התאמה לגילאים ולמשקלים שונים של חתולים, פרק הזמן שבו הם מעניקים הקלה מפרעושים וקרציות, החומרים המצויים בהם, המחירים המבוקשים עבורם, והכי חשוב – מידת היעילות שלהם.
 
ואם מדברים על יעילות, אין ספק כי קולר נגד פרעושים וקרציות לחתולים בשם סרסטו הוא המוביל כיום בשוק. מדובר במוצר של חברת באייר בעל יעילות גבוהה מאוד, אשר ניתן להשתמש בו גם על גורי חתולים כבר מגיל עשרה שבועות. לאורך שמונה חודשים הוא מספק הגנה מפני עקיצות של פרעושים ומקטין את הסיכונים הכרוכים בכך כגון אדמומיות, גירודים, מחלות וכדומה.
 
למעשה, מרגע שמניחים קולר נגד פרעושים לחתול של סרסטו על הצוואר, בתוך כחמש דקות כבר ייפסקו העקיצות. מדובר במוצר בטוח לחיה שהינו עמיד במים וללא ריח, וכאמור הוא גם מספק הגנה מפני קרציות. יש לציין כי קיימים קולרים של סרסטו גם לכלבים, עם קולרים המתאימים עד למשקל שמונה קילוגרם, ומעל שמונה קילוגרם. באתר שלנו ניתן להזמין קולר פרעושים לחתול או לכלב במחיר משתלם ביותר, עם משלוח חינם ולכל כתובת מבוקשת בארץ.
 
מדוע הקולר כה חשוב?
 
ראשית, חשוב לציין שאם קיימת בעיית פרעושים, סביר מאוד להניח שהיא חורגת אל מעבר לגוף החתול או כל חיית מחמד אחרת נוספת. למעשה, הטיפול צריך לכלול לא רק את הקולר אלא גם התייחסות לסביבה, בדגש על נקודות המרבץ האהובות של החיות. ישנם מספר תכשירים וחומרים נגד פרעושים וקרציות, המגיעים בצורת תרסיסים ואבקות לרוב, שאותם יש לפזר או לרסס בחצר. במידה והפרעושים כבר הגיעו הביתה, יש לעשות שימוש בתכשירים ייעודיים ולפעול בדיוק על פי הוראות השימוש על מנת למנוע חלילה הרעלה.
 
לפרטים נוספים והזמנות
 
הזמנת קולר לחתול נגד פרעושים אפשרית כבר עכשיו דרך האתר שלנו. אם הנכם מעוניינים בפרטים נוספים או בביצוע הזמנה טלפונית, נשמח לעזור לכם בטלפונים 054-2460525 או 03-5714112.
 

x

#{title}

#{text}

#{price}