סרסטו קולר לכלב

סרסטו – קולר לכלב שעושה את העבודה
 
אין דבר מעיק יותר ממכת קרציות שמתחילה עם הכלב, מתפשטת בהדרגה בחצר ומגיעה בסוף גם אלינו הביתה. ואם הקרציות מעיקות עליכם, רק שוו בנפשכם מה עובר על הכלב שסובל מאוד ממציצת הדם, מאדמומיות וגירודים, ולפעמים גם מתחלואה כגון קדחת הקרציות או בבזיה שממש יכולה לסכן אותו. יתרה מכך, הגועל שמתעורר בכם לנוכח הקרציות הוא מוצדק בהחלט, שכן זוהי תגובה טבעית ליצור טפיל שבהחלט יכול להעביר מחלות גם לכם, בעיקר קדחת הכתמים הים תיכונית.
 
        ליצירת קשר לחצו כאן 054-2460525
        לצפיה במוצרים לחצו כאן

אל המכה הזו מצטרפים כמובן גם הפרעושים, אותם יצורים זעירים שיכולים לקפוץ פי 30 מגובהם, כמעט לא ניתן לראות ובטח שלא לתפוס אותם – מה שעוד ניתן לעשות עם הקרציות. גם הפרעושים מהווים בעיה רצינית שמעיקה מאוד על הכלב, ואם היא מתפשטת בחצר ובבית גם אתם תתגרדו – עד כדי נפיחות ואדמומיות חזקה – בעיקר באזור הרגליים.
 
מוצר שבאמת עושה את העבודה
 
אם אתם מחפשים פתרון יעיל באמת, כדאי שתכירו את סרסטו – קולר לכלב שנלחם גם בקרציות וגם בפרעושים. סרסטו לכלב נחשב למוצר חדשני ומוביל בשוק שכבר צבר אוהדים רבים, ולמעשה אחרי שתנסו אותו סביר להניח שכבר לא תחפשו אף מותג אחר. קולר לכלבים סרסטו מתאים לכל גילאי הכלבים, לרבות גורים בני שבעה שבועות ומעלה, כאשר מוצרים משתנים מעט בהתאם לגודל הכלב.
 
היתרון הגדול של קולר סרסטו לכלב טמון בתקופה הממושכת מאוד, של שמונה חודשים שלמים של הקניית הגנה מפני עקיצות. יתר על כן, בניגוד למוצרים אחרים שמסתובבים בשוק, הוא באמת יעיל מאוד ומפחית בצורה מהותית את הסיכון לתחלואה. סרסטו לכלבים דוחה את הקרציות מהכלב, הורג קרציות ופרעושים, מקטין את כמות עקיצות הפרעושים ומספק למעשה חומת הגנה רצופה לטווח ארוך. אם לא די בכך, מדובר גם במוצר בעל בטיחות גבוהה מאוד שניתן להלביש בביטחון על צוואר הכלב, והוא גם עמיד במים שגם שאין כל בעיה לשטוף את ידידכם מלכלוך ובימים החמים. הקולר כמובן ניתן להתאמה לצוואר הכלב ואינו חונק או מכביד אליו.
 
לבסוף, נציין כי מלבד לחתולים, המוצג באייר מייצר גם קולר סרסטו עבור חתולים. גם הקולר הזה מציג איכויות מצוינות ודומות מאוד לאלו של הקולר לכלב. תוכלו לרכוש אותו דרך האתר של יוגי-בר.
 
לפרטים נוספים והזמנות
 
הזמנת סרסטו לכלב במחיר הוגן ומשתלם אפשרית כבר עכשיו דרך האתר שלנו. אם הנכם מעוניינים בפרטים נוספים או בביצוע הזמנה טלפונית, נשמח לעזור לכם בטלפונים 054-2460525 או 03-5714112.

x

#{title}

#{text}

#{price}