מזון יבש לחתולים

איזה מזון יבש מומלץ לחתולים
 
את המזון לחתולים ניתן לחלק בעיקרון ליבש ולרטוב, כאשר המזון הרטוב מגיע בקופסאות שימורים, ומלבד זאת ישנם גם חטיפים. יש בעלי חתולים שאינם מוכנים להתפשר על פחות ממזון רטוב, שגם מספק לחתול נוזלים ונחשב לרוב לאיכותי מאוד. יחד עם זאת, עקב העלויות הגבוהות יחסית ועקב הטרחה הכרוכה בעניין, מרבית בעלי החתולים יעדיפו לקנות להם מזון יבש בשקים גדולים, המתחילים בקילו או שני קילו וממשיכים גם לשקים גדולים במיוחד של 15 ק"ג.
 
        ליצירת קשר לחצו כאן 054-2460525
        לצפיה במוצרים לחצו כאן

אולם, אם אתם סבורים כי מזון יבש לחתולים אינו איכותי, טעות בידכם. מזונות שמספקות יצרניות מובילות ומוכרות בתחום כמו פרוצ'ויס, טייט אוף דה וויילד ואחרות, בהחלט יכולים לספק את צרכי החתול בשלבי חייו השונים. זאת, בהנחה שהחתול אינו סובל מבעיה מיוחדת במערכת העיכול, בכליות וכדומה, דבר המצריך מזון ייעודי שעולה יותר – ולרוב גם מומלץ להתייעץ עם וטרינר לפני שמתחילים לתת אותו לחיית המחמד שלכם.
 
מה נחשב למזון מומלץ לחתול?
 
קודם כל, מזון יבש מומלץ לחתולים כשמו כן הוא – מזון שיש עליו תמימות דעים בקרב מביני דבר שיש בו את המרכיבים החיוניים לחתול, ברמה מספקת וממקורות איכותיים. בין אם ההמלצה מגיעה מוטרינר, מעובדים בחנות חיות שפועלים מאהבה ודאגה לשלומם של בעלי החיים, או מחבר שלכם שממש מבין בתחום, חוות דעת חיובית יכולה להעלות אתכם על הכיוון הנכון.
 
אבל מעבר לכך, ישנם שלושה קריטריונים עיקריים עבור מזון יבש מומלץ לחתולים. הראשון הוא שהיצרנית תהיה מוכרת ובעלת מוניטין טוב בתחום המזון לחיות המחמד, כלומר חברה שתוכלו לסמוך על מוצריה, על רשימת הרכיבים שהיא מפרסמת על גבי האריזה, ועל מקורותיהם של רכיבים אלו.
 
הקריטריון השני הוא שהמרכיב הדומיננטי במוצר המזון יהיה החלבון, לרוב לא פחות משלושים ושלושה אחוזים. המזון חיוני לכל בעלי החיים ובפרט לחתולים שגופם נוטה לפרק חלבון במהירות, וממשיך בפעילות גבוהה גם אם מלאי החלבונים הגיע לקיצו. יתרה מכך, המקור לחלבון צריך להיות בשר או דגים ועדיף שיהיה כמה שפחות מעובד וכמה שיותר טרי.
 
הקריטריון השלישי הוא המרכיבים הנוספים, שמגיעים למשל מירקות, עשבים, פירות ודגנים. כך למשל, יש מזונות שאליהם מוסיפים במכוון ויטמינים, חומצות שומן ומינרלים חיוניים למערכת העיכול, לראייה, לפרווה, למפרקים, לציפורניים וכן הלאה. עדיף גם שהפחמימות שבמזון, שגם הן מהוות מקור חשוב לאנרגיה עבור הפעילות הגופנית, יגיעו מדגנים מלאים מפני שהם מכילים יותר ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים. הסיבים התזונתיים תומכים בפעילות מערכת העיכול, מחזקים אותה, ומובילים למיצוי טוב יותר של הרכיבי ם החיוניים המצויים במזון.
 
לפרטים נוספים והזמנות
 
הזמנת מזון יבש לחתולים אפשרית כבר עכשיו דרך האתר שלנו. אם הנכם מעוניינים בפרטים נוספים או בביצוע הזמנה טלפונית, נשמח לעזור לכם בטלפונים 054-2460525 או 03-5714112.

x

#{title}

#{text}

#{price}