מזון היפואלרגני לכלבים

מהו מזון היפואלרגני לכלב
 
מזון היפוארלגני לכלב כשמו כן הוא, מכיל רכיבים המקטינים למינימום את הסיכון ומונעים תגובות אלרגיות מצד חיית המחמד שלכם. כמו כן, למזון זה הנחשב לאיכותי במיוחד יחסית לסוגי מזונות רגילים לכלבים, יש יתרונות בריאותיים רבים נוספים והוא מסייע בקשת רחבה של בעיות ותחלואות.

        ליצירת קשר לחצו כאן 054-2460525 
        לצפיה במוצרים לחצו כאן

למעשה, העיקרון הבסיסי שמאחורי מזון לכלבים היפואלרגני הוא בכל שהחלבון מגיע ממספר מצומצם של מקורות, לרוב אחד בלבד ולעיתים שניים, למשל מחזיר, ברווז, דגים, כבש, בקר או הודו. גם מקור הפחמימות מצומצם למינימום ויכול להיות למשל אורז או תפוחי אדמה.
 
כידוע, תגובה אלרגית היא למעשה תגובה של המערכת החיסונית בצורה חזקה יחסית, כלפי חומר כלשהו הנכנס לגוף אך למעשה לא מהווה סכנה אמיתית. התגובה האלרגית עצמה היא המציקה ולפעמים גם המסוכנת לכלב, שכן היא מייצרת תסמיני כאב, דלקות, גירודים וכן הלאה.
 
האם הכלב שלי צריך מזון היפואלרגני?
 
את התשובה הזו יקבע עבורכם הוטרינר. במידה ואתם רואים סימנים של מצוקה אצל חיית המחמד שלכם, הנוטים להופיע לאחר האכילה, כדאי לגשת לוטרינר שיבצע בדיקות ויתשאל לגבי התסמינים. כך תוכלו לקבל גם המלצה לגבי סוג המזון הנדרש וממה יש להימנע, למשל מדגנים, ותוכלו להזמין מאיתנו מזון היפואלרגני לכלבים מומלץ. כך למשל, ייתכן והבעיה של הכלבים היא תסמונת המעי הרגיז, דלקת אוזניים, דלקת עור, גירודים מציקים וכן הלאה, אשר לכולם מזון היפואלרגני לכלבים יכול לעזור.
 
סוגים שונים של מזונות היפואלרגניים
 
מזונות היפואלרגניים משתנים לא רק בטעמיהם ובמקור החלבון והפחמימות אלא גם בהיבטים נוספים, לרבות היותם רטובים או יבשים, וכן הרכב התוספים שנוטה להיות איכותי מאוד ומזין מאוד יחסית למזונות אחרים. למען הדוגמא נביא את המזון היבש של המותג אקאנה (כל המותגים בתחום מייצרים גם מזון היפואלרגני לכלב). מדובר במזון אשר מקור החלבון שלו הוא חזיר אלברטה ומקור הפחמימות שלו הוא דלורית, שיש בו מעט רכיבים והוא מותאם מבחינה ביולוגית לכלבים מכל גיל הסובלים מרגישות תזונתית.
 
מדובר בתערובת מזינה ועשירה של מח עצם, סחוס, עליות, כבד ובשר המספקים את אבות המזון החיוניים באופן מלא וטבעי, ובכך המוצר מפחית את הצורך לקבל רכיבים ממזונות סינתטיים. כמו כן, מוצר זה מכיל אומגה 3 שאינה ממקור דגים, תוספות למערכת החיסונית, לפרווה מבריקה ולעור בריא, ואצות ים המהווים מקור זמין ביולוגית ועשיר של חומצות שומן.
 
לפרטים נוספים והזמנות
 
הזמנת מזון לכלבים היפואלרגני אפשרית כבר עכשיו דרך האתר שלנו. אם הנכם מעוניינים בפרטים נוספים או בביצוע הזמנה טלפונית, נשמח לעזור לכם בטלפונים 054-2460525 או 03-5714112.

x

#{title}

#{text}

#{price}