מה עושים נגד פרעושים וקרציות

מה הורג פרעושים וקרציות
 
גיליתם פרעושים או קרציות על חיות המחמד שלכם, בחצר או חלילה בבית? הדבר דורש טיפול ובהקדם, לפני שהיצורים הזעירים יהפכו למכה של ממש. הטיפול צריך להתמקד הן בחיות המחמד שלכם והן בחצר – בדגש על האזורים בהם החיות נוהגות לרבוץ. אבל מה הורג פרעושים וקרציות? אילו מוצרים ישנם בשוק? בשורות הבאות נסקור את הנושא.
        ליצירת קשר לחצו כאן 054-2460525
        לצפיה במוצרים לחצו כאן

איך הורגים קרציות
 
נכון שהקרציות הן ממש "קרציות"? אז בואו נראה איך  הורגים קרציות. קודם כל, בניגוד לפרעושים את הקרציות ניתן לראות הרבה יותר בקלות בעין, והן גם לא נעות במהירות רבה. לכן, ניתן לתפוס אותן עם הציפורניים, האצבעות או פינצטה ולשלוף אותן מגוף הכלב, כשלעיתים הן תפוסות די חזק. יש לציין שכאשר שולפים את הקרצייה יש להיזהר מלמחוץ אותה מאחר והיא מכילה רעלנים שעלולים לגרום לתגובה אלרגית או דלקתית בגוף החתול או הכלב. לאחר מכן ניתן למחוץ את הקרצייה ויש גם הנוהגים לשרוף אותן.
 
מעבר לכך, הטיפול הטוב ביותר נגד קרציות (וגם פרעושים) הוא המניעה, אותה כדאי להתחיל כמה שיותר מוקדם ובוודאי לפני שהימים מתחממים, בין אם כבר גיליתם קרציות או שעדיין לא. ישנה שורה ארוכה של מוצרים בהם ניתן להשתמש, כגון כדורים ואמפולות, שמפו ייעודי וזריקות. כמו כן, ישנם קולרים ההורגים את הקרציות ומונעים את גלגולי חייהן על חיית המחמד, דבר המקטין משמעותית את התופעות הנלוות ואת הסיכון לתחלואה – גם לחיות וגם לבעליהן. ולמי ששואל מה עושים נגד קרציות ומעוניין בדוגמא ספציפית נמליץ על הקולר של סרסטו שנחשב לאחד האמינים והיעילים ביותר בתחום.
 
איך הורגים פרעושים
 
טוב, אז מה לעשות נגד פרעושים? קודם כל, את הפרעושים ממש קשה לתפוס כי הם זעירים, מהירים, קופצניים ונמלטים מייד אחרי העקיצה. מבחינת מניעה, גם כאן ישנם תכשירים רבים שחלקם יעילים גם נגד פרעושים וגם נגד קרציות, ומעבר לכך תמיד כדאי לספר את הכלב לפני העונה החמה – דבר שיקל עליו את החיים וגם יאפשר התמודדות טובה יותר מול פרעושים וקרציות.
 
ולמי שרוצה לדעת מה עושים נגד פרעושים ורוצה דוגמא ספציפית, נמליץ על אמפולות של אדוונטג'. מדובר באמפולות המביאות להקלה מהירה על הסבל של הכלב וקוטעות באופן מהיר את המחזור החיים של הפרעוש. האמפולות האלו קוטלות עד מאה אחוז מהפרעושים רק ב- 12 השעות הראשונות, ולאחר מכן ממשיכות לשתק ולהרוג כל פרעוש חדש שמגיע לפרווה.
 
לפרטים נוספים והזמנות
 
הזמנת מוצרי מניעה לפרעושים וקרציות במחיר משתלם אפשרית כבר עכשיו דרך האתר שלנו. אם הנכם מעוניינים בפרטים נוספים או בביצוע הזמנה טלפונית, נשמח לעזור לכם בטלפונים 054-2460525 או 03-5714112.
 

x

#{title}

#{text}

#{price}